REKLAMNÉ KAMPANE

Od komunikačnej stratégie cez hľadanie insideu, a idei až po exekúciu. Vytvoríme pre vašu značku alebo produkt také riešenie, ktoré bude fungovať najlepšie. Niekedy to môže byť integrovaná kampaň, ktorá zahŕňa print, outdor, TV či rádiospot. Inokedy zas online kampaň.

STRATÉGIA

Vždy, keď ideme niečo robiť, je dobré mať najskôr plán. A kampaň nie je výnimkou. Musíme predsa vedieť, ktorým smerom a akým spôsobom sa vydáme na cestu tak, aby sme trafili do cieľa.

INSIGHT

Samotné dáta z prieskumov nedokážu kompletne zadefinovať cieľovú skupinu. Potrebujeme si pomôcť kvalitným insightom – sviežim, inšpiratívnym a všeobecne akceptovateľným našou cieľovkou.

IDEA

S insightom vo vrecku sa dobrá idea hľadá ľahšie. V spolupráci s precízne nastavenou stratégiou sa dopracujeme k funkčnému nápadu, ktorý dokáže s vysokou presnosťou naplniť účel komunikácie.

REALIZÁCIA

Každá idea môže mať X kreatívnych spôsobov prevedenia. My potrebujeme nájsť ten, ktorý najviac vyhovuje možnostiam klienta a stratégii kampane. Zároveň musí kreatíva efektívne komunikovať s danou cieľovou skupinou, čo určuje aj voľbu typu a umiestnenia nosičov.